Okulary ajurwedyjskie - sposób na pogarszający się wzrok!

Okulary ajurwedyjskie - sposób na pogarszający się wzrok!

Uważamy, że jak pogarsza się wzrok to jedyne co możemy zrobić to iść do okulisty aby przepisał nam okulary. Kiedy zaczynamy nosić okulary oko zaczyna tracić swoją naturalną ruchliwość i wada przyspiesza.

Nic dziwnego, że wiele osób zastanawia się jak poprawić wzrok, jak zmusić oko do lepszego widzenia bez wspomagania szkieł.

Od tysiącleci znany jest sposób korekcji wad oczu za pomocą okularów ajurwedyjskiech nazywanych często okularami multiprzesłonowymi czy niesoczewkowymi.

Okulary ajurwedyjskie przyjechały do Polski z Indii w latach 90.

Najpierw przetestowane został przez okulistów z Katedry i Kliniki Chorób Oczu w Warszawie, a dopiero potem trafiły do regularnej produkcji kiedy potwierdzono ich wysoką skuteczność w korekcji takich problemów jak:

 • krótkowzroczność,
 • dalekowzroczność,
 • starczowzroczność,
 • wczesny etap zaćmy.
 • Podczas badań stwierdzono, że stosując okulary ajurwedyjskie można uzyskać poprawę widzenia zbliżoną do korekcji optymalnej w przypadkach wymienionych wyżej i co ważne nie stwierdzono żadnych skutków ubocznych takiego leczenia.

  Proponujemy Państwu sprzęt medyczny posiadający certyfikat europejski CE oraz badania kliniczne.

  Gwarantujemy skuteczne leczenie! Lecz się według wskazań systematycznie przez kolejnych 6 tygodni. Jeżeli uznasz, że nie ma żadnej poprawy możesz oddać sprzęt, a my zwrócimy Ci pieniądze!

  Jak stosować okulary lecznicze ajurwedyjskie:-->>

  Jak zamówić okulary ajurwedyjskie:-->>

  Nasze okulary w TVN STYLE - Klinika Urody -->>

  Minuta 15:58
  TVN Style